Wylęgarnia Krępiec

ROSS 308 / lubelskie

wylegarnia krepiec

Wylęgarnia i Ferma Drobiu Krępiec działalność w branży drobiarskiej rozpoczęła w 1977 roku, początkowo jako Reprodukcyjna Ferma Drobiu specjalizująca się w produkcji jaj wylęgowych.

Po przemianach ustrojowych w Polsce, w roku 1989 został uruchomieniony Zakładu Wylęgu Drobiu. W dalszej kolejności działalność została rozszerzona o odchów piskląt. Na tle konkurencji Wylęgarnia i Ferma Drobiu Krępiec wyróżnia się, że jako jednen z nielicznych producentów oferuje pisklęta z własnego zaplecza, inkubowane i odchowywane w zamkniętym ciągu technologicznym. Gromadzona przez lata wiedza, doświadczenie, zaangażowanie oraz stały nadzór weterynaryjny nad Fermą i Wylęgarnią gwarantują najwyższej jakości pisklęta i zadowolenie klientów. Zaplecze hodowlane, zdolności produkcyjne oraz specjalistyczne środki transportu pozwalają na jednorazową dostawę jednolitej wiekowo i gatunkowo partii piskląt jednodniowych od 40.000 kurek do 80.000 piskląt.  Klienci detaliczni mogą zakupić kurki, kogutki, pisklęta brojlery oraz inny drób w terminach od stycznia do lipca. Zakupu można dokonać bezpośrednio w siedzibie Wylęgarni lub zapisać się telefonicznie. Klienci hurtowi, punkty dystrybucji piskląt, lekarze weterynarii oraz fermy i odchowalnie drobiu mogą zakupić pisklęta ogólnoużytkowe, różnokolorowe, brojlery kurze oraz inny drób. Istnieje możliwość zamówienia różnych ras piskląt, a także określenia udziału w zamówieniu piskląt o żądanym upierzeniu.
Pisklęta szczepione są standardowo bezpośrednio po wylęgu przeciwko chorobie Mareka. Dodatkowe szczepienia wykonywane są po indywidualnym uzgodnieniu.
Istnieje możliwość zakupu odchowanych kur od 6 do 16 tygodni. Wszystkie pisklęta pochodzą z własnego wylęgu i są odchowywane wyłącznie w chowie ściółkowym.

Wylęgarnia i Ferma Drobiu Krępiec

Krępiec, ul. Piasecka 2
21-007 Mełgiew
tel. 81/751-59-25, 791-791-141, 607-565-409
e-mail: info@wylegarniadrobiu.pl
http://www.wylegarniadrobiu.pl